Menu

Vojtěch Korduliak

Programátor a Fotograf

Facebook / LinkedIn / Instagram

© Navrhnuto a vytvořeno Vojtěchem Korduliakem

Krátce o mně

Mé jméno je Vojtěch Korduliak a zabývám se programováním webových aplikací a fotografováním.
Absolvoval jsem studium na SPŠei a nyní studuji na Vysoké škole Báňské v Ostravě. Programování a celkově tvorbě webových stránek či aplikací se věnuji již víc jak 7 let a poslední tři roky se jim věnuji profesionálně. Momentálně pracuji na poloviční úvazek ve společnosti Convertim s.r.o. Mimoto nabízím tvorbu webových stránek na zakázku.

Co se týče fotografování, tomu se věnuji více jak 3 roky a mé hlavní zaměření jsou portrétní fotografie. Kromě fotografování se snažím věnovat také natáčením videoklipů.

Webové aplikace a stránky

Je možnost navázat krátkodobou spolupráci, a to konkrétně v případě, že máte zájem o vytvoření nebo úpravu již stávající stránky či aplikace nebo vytvoření webové aplikace skrze CMS systém. Pokud hledáte službu, která není výše uvedená a myslíte si, že ji mohu zajistit, určitě mě neváhejte kontaktovat.

Fotografování

Forma: TFP

Popis: TFP je forma dohody mezi fotografem a modelem/kou na focení, ve kterém nejsou žádné straně účtovány peníze a výsledné fotografie mohou obě strany využít pro svou prezentaci.

Forma: Placená

Popis: Může se jednat o prosté portrétní fotografie, jejichž účel je použití na sociálních sítí, focení svateb nebo koncertní fotografie.

Cena: Většinou od 100Kč za fotografii, nebo dle domluvy

Forma: Natáčení videoklipu

Cena: Zdarma, nebo dle domluvy

Určitě se nezapomeňte podívat na mou tvorbu v záložce galerie